Skip navigation MENU

Organisatie

De vereniging Gelderse Natuur en Milieufederatie vervult een provinciale koepelfunctie voor de duizenden vrijwilligers die actief zijn in lokale en regionale natuur- en milieuorganisaties. Bij de vereniging zijn zo’n honderd groepen en vijfhonderd particuliere leden aangesloten.
De GNMF heeft een bestuur en een bureau. De Algemene Ledenvergadering is het hoogste orgaan binnen de vereniging.

Bureau

GNMF-directeur Petra SouwerbrenPetra Souwerbren
Directeur

06 23055791
p.souwerbren@gnmf.nl

Thijs Belgers
Communicatie

026 3523747
t.belgers@gnmf.nl

Erik-Jan Bijleveld
Natuur en landbouw

026 3523752
e.bijleveld@gnmf.nl

Anne-Marie Erdhuisen - GNMFAnne-Marie Erdhuisen
Secretariaat

026 3523740
secr@gnmf.nl

Ans van Gemert
Secretariaat

026 3523740
secr@gnmf.nl

Marieke Gorkink
Communicatie

026 3523753 • 06 10828694
m.gorkink@gnmf.nl

Anne Koemans
Communicatie Leden en campagnes

026 3523749
a.koemans@gnmf.nl

Alex de Meijer - GNMFAlex de Meijer
Duurzame energie en water

026 3523746 • 06 48820433
a.de.meijer@gnmf.nl

Bernhard Oosting
Natuur en ruimtelijke ordening

026 3523748
b.oosting@gnmf.nl

Joost Reijnen
Adjunct directeur

026 3523741
j.reijnen@gnmf.nl

Maarten Visschers
Energie, duurzaamheid en leefomgeving

026 3523742
m.visschers@gnmf.nl

Eliane van Voorst
Administratie

026 3523744
e.vanvoorst@gnmf.nl

Bestuur

Dirk van Uitert
Voorzitter

voorzitter@gnmf.nl

 

 

 

  • Hans Brons, secretaris
  • Ardi Dortmans
  • Cathrijn Haubrich
  • Yvonne Kleefkens, penningmeester
  • Dirk Kuipers
  • Henry Potman

Zie ook: Nieuwe bestuursleden GNMF

Ere-voorzitter

  • Ad Lansink

Vacatures en stages

Op zoek naar een baan in natuur en milieu? Bekijk de vacatures.
Wil je bij ons stage lopen? Neem dan contact met ons op via het contactformulier voor de actuele mogelijkheden. We hebben regelmatig een plek voor een HBO of universitaire stagiair op het gebied van onderzoek of beleid. Geef daarbij aan welke opleiding / afstudeerrichting je volgt en naar wat voor soort stage-opdracht je interesse uitgaat.