Skip navigation MENU

Organisatie

De vereniging Gelderse Natuur en Milieufederatie vervult een provinciale koepelfunctie voor de duizenden vrijwilligers die actief zijn in lokale en regionale natuur- en milieuorganisaties. Bij de vereniging zijn zo’n honderd groepen en bijna vierhonderd particuliere leden aangesloten.
De GNMF heeft een bestuur en een bureau. De Algemene Ledenvergadering is het hoogste orgaan binnen de vereniging.

Bureau

GNMF-directeur Petra SouwerbrenPetra Souwerbren
Directeur

06 23055791
p.souwerbren@gnmf.nl

Thijs Belgers
Communicatie

026 3523747
t.belgers@gnmf.nl

Mark van den Berg
Werving en binding

026 3523749
m.vandenberg@gnmf.nl

Erik-Jan Bijleveld
Beleidsmedewerker

026 3523752
e.bijleveld@gnmf.nl

Anne-Marie Erdhuisen - GNMFAnne-Marie van Erdhuisen
Secretariaat

026 3523740
secr@gnmf.nl

Ans van Gemert
Secretariaat

026 3523740
secr@gnmf.nl

Marieke Gorkink
Communicatie

026 3523753 • 06 10828694
m.gorkink@gnmf.nl

Wendy Grobben
Communicatie

026 3523740
w.grobben@gnmf.nl

Alex de Meijer - GNMFAlex de Meijer
Beleidsmedewerker

026 3523746
a.de.meijer@gnmf.nl

Bernhard Oosting
Beleidsmedewerker

026 3523748
b.oosting@gnmf.nl

Joost Reijnen
Adjunct directeur

026 3523741
j.reijnen@gnmf.nl

Maarten Visschers
Beleidsmedewerker

026 3523742
m.visschers@gnmf.nl

Eliane van Voorst
Administratie

026 3523744
e.vanvoorst@gnmf.nl

Bestuur

Dirk van Uitert
Voorzitter

voorzitter@gnmf.nl

 

 

 

  • Hans Brons, secretaris
  • Willem Eckhart
  • Cathrijn Haubrich
  • Yvonne Kleefkens, penningmeester
  • Dirk Kuipers

Ere-voorzitter

  • Ad Lansink

Vacatures en stages

Op zoek naar een baan in natuur en milieu? Bekijk de vacatures.
Wil je bij ons stage lopen? Neem dan contact met ons op via het contactformulier voor de actuele mogelijkheden. We hebben regelmatig een plek voor een HBO of universitaire stagiair op het gebied van onderzoek of beleid. Geef daarbij aan welke opleiding / afstudeerrichting je volgt en naar wat voor soort stage-opdracht je interesse uitgaat.