Skip navigation MENU

Organisatie

De vereniging Gelderse Natuur en Milieufederatie vervult een provinciale koepelfunctie voor de duizenden vrijwilligers die actief zijn in lokale en regionale natuur- en milieuorganisaties. Bij de vereniging zijn zo’n honderd groepen en vijfhonderd particuliere leden aangesloten.

De GNMF heeft een bestuur en een bureau. Het bestuur van de GNMF bestaat uit:

Bureau

Thijs Belgers
Communicatie

06 2933 0517 • ma/di/wo/do
t.belgers@gnmf.nl

Erik-Jan Bijleveld
Natuur en landbouw

06 3371 8399 • ma/wo/do
e.bijleveld@gnmf.nl

Marieke Gorkink
Communicatie

06 1082 8694 • ma/wo/do
m.gorkink@gnmf.nl

Etienne GoudriaanEtienne Goudriaan
Communicatie

06 4627 0059 • ma/di/do
e.goudriaan@gnmf.nl

Nando Habraken
Energie en circulaire economie

06 1162 2491• ma/di/wo/do
n.habraken@gnmf.nl

Lynn Hagendoorn. Foto GNMFLynn Hagendoorn
Ruimte en mobiliteit

06 2933 3576 • ma/di/wo/do
l.hagendoorn@gnmf.nl

Chris Jansen. Foto TBChris Jansen
Controller

06 2933 3084 • ma/wo/do
c.jansen@gnmf.nl

Alex de Meijer - GNMFAlex de Meijer
Duurzame energie en water

06 4882 0433
a.de.meijer@gnmf.nl

Bernhard Oosting
Natuur en ruimtelijke ordening

06 2932 7274 • ma/di/wo/do
b.oosting@gnmf.nl

Evelien Pleiter
Office manager

06 3618 7795 • ma/wo/do
e.pleiter@gnmf.nl

GNMF-directeur Petra SouwerbrenPetra Souwerbren
Directeur

06 2305 5791
p.souwerbren@gnmf.nl