Skip navigation MENU

Organisatie

De vereniging Gelderse Natuur en Milieufederatie vervult een provinciale koepelfunctie voor de duizenden vrijwilligers die actief zijn in lokale en regionale natuur- en milieuorganisaties. Bij de vereniging zijn zo’n honderd groepen en vijfhonderd particuliere leden aangesloten.
De GNMF heeft een bestuur en een bureau. De Algemene Ledenvergadering is het hoogste orgaan binnen de vereniging.

Bureau

GNMF-directeur Petra SouwerbrenPetra Souwerbren
Directeur

06 2305 5791
p.souwerbren@gnmf.nl

Thijs Belgers
Communicatie

06 2933 0517 • ma/di/wo/do
t.belgers@gnmf.nl

Erik-Jan Bijleveld
Natuur en landbouw

06 3371 8399 • ma/wo/do
e.bijleveld@gnmf.nl

Marieke Gorkink
Communicatie

06 1082 8694 • ma/wo/do
m.gorkink@gnmf.nl

Lynn Hagendoorn. Foto GNMFLynn Hagendoorn
Ruimte en mobiliteit

06 2933 3576 • ma/di/wo/do
l.hagendoorn@gnmf.nl

Chris Jansen. Foto TBChris Jansen
Controller

06 2933 3084 • ma/wo/do
c.jansen@gnmf.nl

Alex de Meijer - GNMF

Alex de Meijer
Duurzame energie en water

06 4882 0433
a.de.meijer@gnmf.nl

Bernhard Oosting
Natuur en ruimtelijke ordening

06 2932 7274 • ma/di/wo/do
b.oosting@gnmf.nl

 

Bestuur

Dirk van Uitert
Voorzitter

voorzitter@gnmf.nl

 

 

 

  • Hans Brons, secretaris
  • Ardi Dortmans
  • Cathrijn Haubrich
  • Yvonne Kleefkens, penningmeester
  • Henry Potman

Zie ook: Nieuwe bestuursleden GNMF

Ere-voorzitter

  • Ad Lansink

Vacatures en stages

Op zoek naar een baan in natuur en milieu? Bekijk de vacatures.
Wil je bij ons stage lopen? Dat kan nu even niet, want onze stageplaatsen zitten vol. We nemen dus even geen aanvragen meer in behandeling. Zodra er weer ruimte is, lees je het hier.